PL DE

O firmie

 

W chwili obecnej nasz zakład tworzy zespół około 140 ambitnych ludzi, którzy każdego dnia pracują, by zapewnić Państwu możliwość zakupu dobrych wyrobów po przystępnej cenie. Pracujemy w nowowybudowanej hali o powierzchni łącznej 3500m2 i wytwarzamy wyroby, które znajdują uznanie nabywców krajowych jak również zagranicznych z Rosji, Niemiec, Ukrainy, Mołdawii, Kazachstanu, Grecji, Irlandii, Czech, Ruminii, Bułgarii, Białorusi, Litwy i innych krajów.

Zakład specjalizuje się w produkcji drzwi specjalnego przeznaczenia (chłodnie, mroźnie, chłodnie z kontrolowaną atmosferą a nawet drzwi do sal operacyjnych).
Dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby spełniały najwyższe wymagania jakościowe, zdobywając uznanie odbiorców krajowych i za granicznych.

Zespół konstruktorów może dowolnie zmodyfikować nasze wyroby, dopasowując je do Państwa potrzeb, lub też możemy wykonać zupełnie nowe produkty. Dobry park maszynowy i obsługa techniczna stwarzają duże możliwości produkcyjne. Posiadamy również kilka zespołów które montują i serwisują nasze wyroby w Polsce i zagranicą.

Praca w oparciu o certyfikat ISO 9001-2000 gwarantuje sprawdzoną jakość i powtarzalność wyrobów.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to gwarancja satysfakcji klienta. Pracujemy na taką opinię już od ponad 25 lat.

Nowoczesne maszyny,  technologia i filozofia produkcji gwarantują wyjątkową jakośc naszych produktów!

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Ambitna załoga i dział konstrukcyjny - pracującemy w oparciu o syztem zarządzania jakością ISO 9001-2000.
 
   
Centra obróbcze CNC